SliderField (7.x-2.1-beta1) - en to km translation catalogue (10 entries)

en: Submit
km: ដាក់​ស្នើ

en: Enable
km: បើក

en: Disable
km: បិទ

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Custom
km: ផ្ទាល់ខ្លួន

en: Maximum
km: អតិបរមា

en: Left
km: ឆ្វេង

en: Right
km: ស្តាំ

en: Minimum
km: អប្បបរមា

en: Blue
km: ពណ៌​ខៀវ
