SliderField (7.x-2.1-beta1) - en to ne translation catalogue (7 entries)

en: Submit
ne: बुझाउनुहोश

en: Enable
ne: सक्षम बनाउनुहोस्

en: Disable
ne: अक्षम बनाउनुहोस्

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: Custom
ne: मनचाहिदो

en: Maximum
ne: अधिकतम

en: Minimum
ne: न्युनतम
