SliderField (7.x-2.1-beta1) - en to ro translation catalogue (16 entries)

en: Submit
ro: Trimite

en: Enable
ro: Activare

en: Disable
ro: Dezactivare

en: Default
ro: Implicit

en: Horizontal
ro: Orizontal

en: Custom
ro: Personalizat

en: Fields
ro: Câmpuri

en: Maximum
ro: Maxim

en: Default Value
ro: valoare implicită

en: Left
ro: Stânga

en: Right
ro: Dreapta

en: Red
ro: Roșu

en: Style
ro: Stil

en: Minimum
ro: Minim

en: Blue
ro: Albastru

en: Step
ro: Pas
