SliderField (7.x-2.1-beta1) - en to si translation catalogue (5 entries)

en: Submit
si: ඉදිරිපත් කරන්න

en: Enable
si: සක්‍රීයකරන්න

en: Disable
si: අක්‍රීයකරන්න

en: Maximum
si: උපරිමය

en: Minimum
si: අවමය
