SliderField (7.x-2.1-beta1) - en to sq translation catalogue (6 entries)

en: Submit
sq: Dërgo

en: Enable
sq: Aktivizo

en: Disable
sq: Çaktivizo

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: Custom
sq: E personalizuar

en: Blue
sq: Blu
