SliderField (7.x-2.1-beta1) - en to te translation catalogue (9 entries)

en: Submit
te: దాఖలు చెయ్యి

en: Enable
te: చేతనించు

en: Default
te: అప్రమేయం

en: Maximum
te: గరిష్ఠం

en: Left
te: ఎడమ

en: Right
te: కుడి

en: Style
te: శైలి

en: Minimum
te: కనిష్ఠం

en: Blue
te: నీలం
