SliderField (7.x-2.0-alpha2) - en to eu translation catalogue (12 entries)

en: Submit
eu: Bidali

en: Disable
eu: Ezgaitu

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Vertical
eu: Bertikal

en: Custom
eu: Pertsonalizatua

en: Fields
eu: Eremuak

en: Maximum
eu: Maximoa

en: Left
eu: Ezkerra

en: Right
eu: Eskuina

en: Style
eu: Estiloa

en: Minimum
eu: Minimoa

en: Blue
eu: Urdina
