SliderField (7.x-2.0-alpha1) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Disable
mr: असमर्थ

en: Default
mr: मुळस्वरुप

en: Maximum
mr: जास्तीतजास्त

en: Minimum
mr: किमान

en: Min
mr: किमान
