Slideshow Creator (7.x-1.0) - en to af translation catalogue (6 entries)

en: Slideshow
af: Skyfievertoning

en: Previous
af: Vorige

en: Next
af: Volgende

en: None
af: Geen

en: Image
af: Beeld

en: Default
af: Verstek
