Slideshow Creator (7.x-1.0) - en to bs translation catalogue (7 entries)

en: Previous
bs: Prethodni

en: Next
bs: Sljedeći

en: None
bs: Nijedan

en: Image
bs: Slika

en: Width
bs: Širina

en: Height
bs: Visina

en: Reverse
bs: Obrnuto
