Slideshow Creator (7.x-1.0) - en to ca translation catalogue (14 entries)

en: Slideshow
ca: Presentació

en: Previous
ca: Anterior

en: Next
ca: Següent

en: None
ca: Cap

en: Image
ca: Imatge

en: Default
ca: Per defecte

en: Top
ca: Part superior

en: Layout
ca: Disposició

en: Bottom
ca: Part inferior

en: Width
ca: Amplada

en: Height
ca: Alçada

en: Image directory
ca: Directori d'imatges

en: Reverse
ca: Dóna-li la volta

en: Effect
ca: Efecte
