Slideshow Creator (7.x-1.0) - en to cy translation catalogue (10 entries)

en: Slideshow
cy: Sioe Sleidiau

en: Previous
cy: Cynt

en: Next
cy: Nesaf

en: None
cy: Dim

en: Image
cy: Delwedd

en: Default
cy: Diofyn

en: Width
cy: Lled

en: Height
cy: Uchder

en: Reverse
cy: Yn ôl

en: Effect
cy: Effaith
