Slideshow Creator (7.x-1.0) - en to fr translation catalogue (16 entries)

en: Slideshow
fr: Diaporama

en: Previous
fr: Précédent

en: Next
fr: Suivant

en: None
fr: Aucun(e)

en: Default
fr: Par défaut

en: Top
fr: Haut

en: Layout
fr: Mise en page

en: Bottom
fr: Bas

en: Width
fr: Largeur

en: Height
fr: Hauteur

en: Shuffle
fr: Mélanger

en: Image directory
fr: Répertoire des images

en: Fade
fr: Fondu

en: Reverse
fr: Inversé

en: Settings saved
fr: Paramètres enregistrés

en: Effect
fr: Effet
