Slideshow Creator (7.x-1.0) - en to hr translation catalogue (10 entries)

en: Previous
hr: Prethodna

en: Next
hr: Sljedeći

en: None
hr: Nema

en: Image
hr: Slika

en: Default
hr: Zadano

en: Bottom
hr: Dno

en: Width
hr: Širina

en: Height
hr: Visina

en: Image directory
hr: Direktorij sa slikama

en: Effect
hr: Efekt
