Slideshow Creator (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (19 entries)

en: Slideshow
hu: Diavetítés

en: Previous
hu: Előző

en: Next
hu: Következő

en: None
hu: Nincs

en: Image
hu: Kép

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: Top
hu: Teteje

en: Layout
hu: Elrendezés

en: Bottom
hu: Alja

en: Width
hu: Szélesség

en: Height
hu: Magasság

en: Shuffle
hu: Keverés

en: Image directory
hu: Képek könyvtára

en: Fade
hu: Áttünés

en: Reverse
hu: Fordított

en: Settings saved
hu: A beállítások mentése megtörtént

en: Zoom
hu: Nagyítás

en: Save these settings
hu: Beállítások elmentése

en: Effect
hu: Hatás
