Slideshow Creator (7.x-1.0) - en to is translation catalogue (10 entries)

en: Slideshow
is: Skyggnusýning

en: Previous
is: Fyrri

en: Next
is: Næsta

en: None
is: Engin

en: Image
is: Mynd

en: Default
is: Sjálfgefið

en: Top
is: Toppur

en: Layout
is: Útlit

en: Width
is: Breidd

en: Height
is: Hæð
