Slideshow Creator (7.x-1.0) - en to ja translation catalogue (17 entries)

en: Slideshow
ja: スライドショー

en: Previous
ja: 前へ

en: Next
ja: 次へ

en: None
ja: なし

en: Image
ja: 画像

en: Default
ja: デフォルト

en: Top
ja: トップ

en: Layout
ja: レイアウト

en: Bottom
ja: ボトム

en: Width
ja: 幅

en: Height
ja: 高さ

en: Shuffle
ja: シャッフル

en: Image directory
ja: イメージディレクトリー

en: Fade
ja: フェード

en: Reverse
ja: 逆順

en: Zoom
ja: ズーム

en: Effect
ja: 効果
