Slideshow Creator (7.x-1.0) - en to km translation catalogue (11 entries)

en: Slideshow
km: បញ្ចាំង​ស្លាយ

en: Previous
km: មុន

en: Next
km: បន្ទាប់

en: None
km: គ្មាន

en: Image
km: រូប​ភាព

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Top
km: កំពូល

en: Bottom
km: បាត

en: Width
km: ទទឹង

en: Height
km: កម្ពស់

en: Effect
km: បែប​ផែន
