Slideshow Creator (7.x-1.0) - en to ku translation catalogue (10 entries)

en: Slideshow
ku: پیشانگەسلاید

en: Previous
ku: پێشوو

en: Next
ku: دواتر

en: None
ku: هیچ

en: Image
ku: وێنە

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: Top
ku: سەرەوە

en: Bottom
ku: ژێرەوە

en: Width
ku: پانی

en: Height
ku: بەرزی
