Slideshow Creator (7.x-1.0) - en to mn translation catalogue (9 entries)

en: Previous
mn: Өмнөх

en: Next
mn: Дараах

en: None
mn: Байхгүй

en: Image
mn: Зураг

en: Default
mn: Анхны утга

en: Top
mn: Дээд

en: Bottom
mn: Доод

en: Width
mn: Өргөн

en: Height
mn: Өндөр
