Slideshow Creator (7.x-1.0) - en to pt translation catalogue (15 entries)

en: Slideshow
pt: Apresentação de slides

en: Previous
pt: Anterior

en: Next
pt: Próximo

en: None
pt: Nenhum

en: Image
pt: Imagem

en: Default
pt: Padrão

en: Top
pt: Superior

en: Bottom
pt: Inferior

en: Width
pt: Largura

en: Height
pt: Altura

en: Shuffle
pt: Embaralhar

en: Image directory
pt: Diretório de imagens

en: Fade
pt: Desvanecer

en: Reverse
pt: Reverter

en: Effect
pt: Efeito
