Slideshow Creator (7.x-1.0) - en to sv translation catalogue (15 entries)

en: Slideshow
sv: Bildspel

en: Previous
sv: Föregående

en: Next
sv: Nästa

en: None
sv: Ingen

en: Image
sv: Bild

en: Default
sv: Förvald

en: Top
sv: Överst

en: Bottom
sv: Längst ned

en: Width
sv: Bredd

en: Height
sv: Höjd

en: Shuffle
sv: Blanda

en: Image directory
sv: Bildkatalog

en: Fade
sv: Tona

en: Reverse
sv: Omvänd

en: Effect
sv: Effekt
