Slideshow Creator (7.x-1.0) - en to tr translation catalogue (15 entries)

en: Slideshow
tr: Slayt gösterisi

en: Previous
tr: Önceki

en: Next
tr: Sonraki

en: None
tr: Hiçbiri

en: Image
tr: Resim

en: Default
tr: Varsayılan

en: Top
tr: En üst

en: Layout
tr: Yerleşim

en: Bottom
tr: Alt

en: Width
tr: Genişlik

en: Height
tr: Yükseklik

en: Image directory
tr: Resim dizini

en: Fade
tr: Açılma/kararma

en: Reverse
tr: Ters

en: Effect
tr: Etki
