Slideshow Creator (7.x-1.1) - en to el translation catalogue (14 entries)

en: Previous
el: Προηγούμενο

en: Next
el: Επόμενο

en: None
el: Κανένα

en: Image
el: Εικόνα

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Top
el: Κορυφή

en: Layout
el: Εμφάνιση

en: Bottom
el: Πυθμένας

en: Width
el: Πλάτος

en: Height
el: Ύψος

en: Image directory
el: Κατάλογος εικόνων

en: Fade
el: Εξασθένιση

en: Reverse
el: Αντιστροφή

en: Effect
el: Εφέ
