Slideshow Creator (7.x-1.1) - en to fi translation catalogue (15 entries)

en: Slideshow
fi: Diaesitys

en: Previous
fi: Edellinen

en: Next
fi: Seuraava

en: None
fi: Ei mitään

en: Image
fi: Kuva

en: Default
fi: Oletus

en: Top
fi: Ylhäällä

en: Layout
fi: Ulkoasu

en: Bottom
fi: Alhaalla

en: Width
fi: Leveys

en: Height
fi: Korkeus

en: Shuffle
fi: Sekoita

en: Fade
fi: Himmennä

en: Reverse
fi: Käänteinen järjestys

en: Effect
fi: Efekti
