Slideshow Creator (7.x-1.1) - en to gl translation catalogue (13 entries)

en: Slideshow
gl: Presentación

en: Previous
gl: Anterior

en: Next
gl: Seguinte

en: None
gl: Ningún

en: Image
gl: Imaxe

en: Default
gl: Predeterminado

en: Top
gl: Superior

en: Layout
gl: Disposición

en: Bottom
gl: Botón

en: Width
gl: Ancho

en: Height
gl: Alto

en: Reverse
gl: Invertido

en: Effect
gl: Efecto
