Slideshow Creator (7.x-1.1) - en to hi translation catalogue (13 entries)

en: Slideshow
hi: स्लाइड शो

en: Previous
hi: पिछला

en: Next
hi: अगला

en: None
hi: कोई नहीं

en: Image
hi: चित्र

en: Default
hi: डीफॉल्ट

en: Top
hi: ऊपर

en: Layout
hi: ख़ाका

en: Bottom
hi: तल

en: Width
hi: चौड़ाई

en: Height
hi: ऊंचाई

en: Shuffle
hi: मिश्रण

en: Reverse
hi: विपरीत
