Slideshow Creator (7.x-1.1) - en to hy translation catalogue (10 entries)

en: Slideshow
hy: Սլայդերի ցուցադրում

en: Previous
hy: Նախորդը

en: Next
hy: Հաջորդը

en: None
hy: Ոչ մի

en: Image
hy: Նկար

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Top
hy: Վերև

en: Bottom
hy: Ներքև

en: Width
hy: Լայնություն

en: Height
hy: Բարձրություն
