Slideshow Creator (7.x-1.1) - en to it translation catalogue (14 entries)

en: Previous
it: Precedente

en: Next
it: Seguente

en: None
it: Nessuno

en: Image
it: Immagine

en: Default
it: Predefinito

en: Top
it: In cima

en: Bottom
it: In fondo

en: Width
it: Larghezza

en: Height
it: Altezza

en: Shuffle
it: Ordine casuale

en: Image directory
it: Cartella immagini

en: Fade
it: Dissolvenza

en: Reverse
it: Inverti

en: Effect
it: Effetto
