Slideshow Creator (7.x-1.1) - en to ka translation catalogue (10 entries)

en: Slideshow
ka: სლაიდი

en: Previous
ka: წინა

en: Next
ka: შემდეგი

en: None
ka: არცერთი

en: Image
ka: სურათი

en: Top
ka: ზედა

en: Bottom
ka: ქვემოთ

en: Width
ka: სიგანე

en: Height
ka: სიმაღლე

en: Effect
ka: ეფექტი
