Slideshow Creator (7.x-1.1) - en to lt translation catalogue (13 entries)

en: Slideshow
lt: Skaidrių peržiūra

en: Previous
lt: Ankstesnis

en: Next
lt: Kitas

en: None
lt: Joks

en: Image
lt: Nuotrauka

en: Default
lt: Numatytasis

en: Top
lt: Viršus

en: Layout
lt: Išdėstymas

en: Bottom
lt: Apačia

en: Width
lt: Plotis

en: Height
lt: Aukštis

en: Shuffle
lt: Maišyti

en: Effect
lt: Efektas
