Slideshow Creator (7.x-1.1) - en to lv translation catalogue (14 entries)

en: Slideshow
lv: Slīdrāde

en: Previous
lv: Iepriekšējais

en: Next
lv: Tālāk

en: None
lv: Nav

en: Image
lv: Attēls

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Top
lv: Augša

en: Layout
lv: Izkārtojums

en: Bottom
lv: Apakša

en: Width
lv: Platums

en: Height
lv: Augstums

en: Reverse
lv: Apgriezta secība

en: Zoom
lv: Tālummaiņa

en: Effect
lv: Effekts
