Slideshow Creator (7.x-1.1) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: Slideshow
ml: സ്ലൈഡ്‌ഷോ

en: Previous
ml: മുന്നത്തെ

en: Next
ml: അടുത്തത്

en: None
ml: ഇല്ല

en: Image
ml: ചിത്രം
