Slideshow Creator (7.x-1.1) - en to ro translation catalogue (13 entries)

en: Previous
ro: Anterior

en: Next
ro: Următor

en: None
ro: Nimic

en: Image
ro: Imagine

en: Default
ro: Implicit

en: Top
ro: Sus

en: Layout
ro: Prezentare

en: Bottom
ro: Partea de jos

en: Width
ro: Lățime

en: Height
ro: Înălțime

en: Image directory
ro: Director de imagini

en: Reverse
ro: Inversează

en: Effect
ro: Efect
