Slideshow Creator (7.x-1.1) - en to sl translation catalogue (11 entries)

en: Previous
sl: Predhodna

en: Next
sl: Naslednja

en: None
sl: Brez

en: Image
sl: Slika

en: Default
sl: Privzeto

en: Top
sl: Na vrhu

en: Layout
sl: Postavitev

en: Bottom
sl: Spodaj

en: Width
sl: Širina

en: Height
sl: Višina

en: Effect
sl: Učinek
