Slideshow Creator (7.x-1.1) - en to ta translation catalogue (12 entries)

en: Slideshow
ta: வில்லைகாட்சி

en: Previous
ta: முந்தைய

en: Next
ta: அடுத்து

en: None
ta: இல்லை

en: Image
ta: படம்

en: Default
ta: இயல்பான

en: Top
ta: மேல்

en: Bottom
ta: கீழ்

en: Width
ta: அகலம்

en: Height
ta: உயரம்

en: Reverse
ta: பின்னோக்கு

en: Effect
ta: விளைவு
