Slideshow Creator (7.x-1.1) - en to vi translation catalogue (16 entries)

en: Slideshow
vi: Trình chiếu ảnh

en: Previous
vi: Trước

en: Next
vi: Tiếp

en: None
vi: Không có

en: Image
vi: Ảnh

en: Default
vi: Mặc định

en: Top
vi: Đầu

en: Layout
vi: Bố cục

en: Bottom
vi: Cuối

en: Width
vi: Chiều rộng

en: Height
vi: Chiều cao

en: Shuffle
vi: Trộn

en: Fade
vi: Mờ

en: Reverse
vi: Ngược

en: Zoom
vi: Thu/Phóng

en: Effect
vi: Hiệu ứng
