Slideshow Creator (7.x-1.12) - en to eu translation catalogue (10 entries)

en: Previous
eu: Aurrekoa

en: Next
eu: Hurrengoa

en: None
eu: Bat ere ez

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Top
eu: Goian

en: Bottom
eu: Behean

en: Width
eu: Zabalera

en: Height
eu: Altuera

en: Order
eu: Ordena

en: Middle
eu: Erdian
