Slideshow Creator (7.x-1.12) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Next
ps: بل

en: None
ps: هېڅ يو

en: Default
ps: تلواله

en: Width
ps: پلنوالى

en: Height
ps: لوړوالی

en: Order
ps: اوډون
