Slideshow Creator (7.x-1.12) - en to sk translation catalogue (11 entries)

en: Previous
sk: Predchádzajúce

en: Next
sk: Ďalej

en: None
sk: Žiadne

en: Default
sk: Predvolené

en: Top
sk: Navrch

en: Layout
sk: Rozloženie

en: Bottom
sk: Naspodok

en: Width
sk: Šírka

en: Height
sk: Výška

en: Order
sk: Poradie

en: Middle
sk: Stredný
