Slideshow Creator (7.x-1.12) - en to ug translation catalogue (10 entries)

en: Previous
ug: ئالدىنقى

en: Next
ug: كېيىنكى

en: None
ug: يوق

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: Top
ug: ئۈستى

en: Bottom
ug: ئاستى

en: Width
ug: كەڭلىكى

en: Height
ug: ئېگىزلىكى

en: Order
ug: تەرتىبى

en: Middle
ug: ئوتتۇرا
