Slideshow Creator (7.x-1.2) - en to bn translation catalogue (8 entries)

en: Slideshow
bn: স্লাইডশো

en: Previous
bn: পিছনে

en: Next
bn: পরবর্তী

en: None
bn: একটিও নয়

en: Image
bn: ছবি

en: Default
bn: ডিফল্ট

en: Width
bn: প্রস্থ

en: Order
bn: ক্রম
