Slideshow Creator (7.x-1.2) - en to da translation catalogue (14 entries)

en: Previous
da: Forrige

en: Next
da: Næste

en: None
da: Ingen

en: Image
da: Billede

en: Default
da: Standard

en: Bottom
da: Bund

en: Width
da: Bredde

en: Height
da: Højde

en: Shuffle
da: Bland

en: Order
da: Rækkefølge

en: Image directory
da: Billedmappe

en: Middle
da: Midt

en: Reverse
da: Omvendt

en: Effect
da: Effekt
