Slideshow Creator (7.x-1.2) - en to eo translation catalogue (7 entries)

en: Slideshow
eo: Bildoserio

en: Previous
eo: Antaŭa

en: Next
eo: Sekva

en: None
eo: Neniu

en: Image
eo: Bildo

en: Default
eo: Defaŭlto

en: Order
eo: Ordo
