Slideshow Creator (7.x-1.2) - en to kk translation catalogue (6 entries)

en: Slideshow
kk: Слайд-шоу

en: Previous
kk: Алдыңғы

en: Next
kk: Келесі

en: None
kk: Ешқайсысы

en: Image
kk: Сурет

en: Default
kk: Стандартты
