Slideshow Creator (7.x-1.2) - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: Previous
nn: Forrige

en: Next
nn: Neste

en: None
nn: Ingen

en: Image
nn: Bilete

en: Default
nn: Standard

en: Order
nn: Sorteringsval
