Slideshow Creator (7.x-1.2) - en to oc translation catalogue (16 entries)

en: Slideshow
oc: Diaporama

en: Previous
oc: Precedent

en: Next
oc: Seguent

en: None
oc: Pas cap

en: Image
oc: Imatge

en: Default
oc: Per defaut

en: Top
oc: Naut

en: Layout
oc: Afichatge

en: Bottom
oc: Bas

en: Width
oc: Largor

en: Height
oc: Nautor

en: Order
oc: Òrdre

en: Middle
oc: Mitan

en: Reverse
oc: Inversat

en: Rotation Speed
oc: Velocitat de rotacion

en: Effect
oc: Effet
