Slideshow Creator (7.x-1.2) - en to pl translation catalogue (22 entries)

en: Slideshow
pl: Pokaz slajdów

en: Previous
pl: Poprzednie

en: Next
pl: Dalej

en: None
pl: Brak

en: Image
pl: Obraz

en: Default
pl: Domyślny

en: Top
pl: Góra strony

en: Layout
pl: Układ

en: Bottom
pl: Dół strony

en: Width
pl: Szerokość

en: Height
pl: Wysokość

en: Shuffle
pl: Tasuj

en: Order
pl: Kolejność

en: Image directory
pl: Folder z obrazami

en: Middle
pl: Środek

en: Fade
pl: Zanikanie

en: Reverse
pl: Odwróć

en: Settings saved
pl: Ustawienia zapisane

en: Zoom
pl: Przybliżenie

en: Save these settings
pl: Zapisz te ustawienia

en: Rotation Speed
pl: Prędkość rotacji

en: Effect
pl: Efekt
