Slideshow Creator (7.x-1.2) - en to pt translation catalogue (17 entries)

en: Slideshow
pt: Diaporama

en: Previous
pt: Anterior

en: Next
pt: Seguinte

en: None
pt: Nenhum

en: Image
pt: Imagem

en: Default
pt: Por defeito

en: Top
pt: Topo

en: Bottom
pt: Baixo

en: Width
pt: Largura

en: Height
pt: Altura

en: Order
pt: Ordem

en: Image directory
pt: Directoria de imagens

en: Middle
pt: Meio

en: Fade
pt: Desaparecer gradualmente

en: Reverse
pt: Inverso

en: Settings saved
pt: Configurações gravadas

en: Effect
pt: Efeito
