Slideshow Creator (7.x-1.2) - en to th translation catalogue (9 entries)

en: Slideshow
th: สไลด์โชว์

en: Previous
th: ก่อนหน้า

en: Next
th: ถัดไป

en: None
th: ไม่มี

en: Width
th: ความกว้าง

en: Height
th: ความสูง

en: Order
th: เรียงตาม

en: Image directory
th: ไดเรกทอรี่ภาพ

en: Zoom
th: ขยายใหญ่
